• dental studio - Stomatologia
 • dental studio - Stomatologia
 • stomatolog
 • dentysta

DENTYSTA Z OTWOCKA

Dentysta jest specjalistą zajmującym się problemami dzieci i dorosłych. W naszych gabinetach odnajdą Państwo profesjonalistów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach stomatologii. To sprawia, że docierają do nas pacjenci także z sąsiednich miejscowości, w tym z rejonu gminy Wiązowna. Każdy, kto chce wykonać RTG zębów, zapisać się na wizytę kontrolną, skonsultować się w sprawie wybielania zębów czy korygowania wad zgryzu, może umówić się z nami telefonicznie, przez formularz online lub osobiście, w rejestracji. Nasi dentyści są do Państwa dyspozycji.

Zakres usług stomatologa

Nasz stomatolog świadczy usługi z szeroko rozumianej opieki dentystycznej dla pacjentów w każdym wieku. Odbiorcami są osoby młode, w tym również dzieci oraz starsze z Otwocka, Wiązowny i okolic. Nasz gabinet może zaoferować Państwu kompleksowe wsparcie w jednej z następujących dziedzin stomatologii:

 • endodoncja,
 • ortodoncja,
 • stomatologia zachowawcza,
 • stomatologia estetyczna,
 • chirurgia,
 • implantologia,
 • protetyka.

Gabinet Dental Studio wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt. Dążymy do rozwoju i sięgamy po najnowsze rozwiązania, lecząc m.in. przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Nasz zespół jest bardzo wrażliwy na cierpiących z powodu lęku stomatologicznego, w tym bardzo empatyczny w stosunku do dzieci. Rozumiemy, że dobry dentysta to nie tylko fachowiec w swoim zawodzie, ale też osoba wyrozumiała i gotowa zastosować indywidualne podejście. Najmłodszych zapraszamy na wizyty adaptacyjne z rodzicami, a dorosłym możemy zarekomendować znieczulenie miejscowe, które do minimum redukuje stres i emocje towarzyszące zabiegowi. Dobry dentysta to taki, który dokłada wszelkich starań, aby wizyty w gabinecie nie były przykrym doświadczeniem.

AKTUALNOŚCI

20 Października 2020, Wtorek
zęby

JAK PRZEBIEGA ZABIEG WSZCZEPIENIA IMPLANTU ZĘBOWEGO?

Implantacja stomatologiczna jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych w późniejszym użytkowaniu, form uzupełniania braków zębowych. Niestety wielu pacjentów silnie się jej obawia i trudno im znaleźć odpowiednie nastawienie, które będzie kluczowe dla powodzenia całego leczenia.
28 Lipca 2020, Wtorek
zęby

RTG ZĘBÓW A CIĄŻA

Dla badania RTG największym przeciwwskazaniem jest ciąża. Takie badanie u kobiet ciężarnych należy wykonać z największą starannością. Priorytetem jest dołożenie wszelkich starań, aby uchronić płód przed ekspozycją na promieniowanie. Jednak jedno RTG nie jest mocno zagrażające, szczególnie kiedy mówimy o częściach oddalonych od jamy brzusznej, takich jak zęby. Odpowiednia osłona na miednicę oraz brzuch jest jednak obowiązkowa.
16 Kwietnia 2020, Czwartek
zęby

ZASTOSOWANIE MIKROSKOPU W STOMATOLOGII

Stomatologia to dziedzina, która wciąż się rozwija, wykorzystując różnorodne narzędzia. Jednym z nich stał się mikroskop, używany w stomatologii od lat 90. w różnych dziedzinach: endodoncji, mikrochirurgii, protetyce, implantologii i stomatologii zachowawczej. Dzięki jego użyciu leczenie pacjentów przebiega nie tylko sprawniej i bardziej komfortowo, ale także przynosi lepsze efekty.
4 Marca 2020, Środa
zęby

RTG JAKO ELEMENT DIAGNOSTYKI STOMATOLOGICZNEJ

Specyfika zmian chorobowych wymagających leczenia stomatologicznego polega na tym, że ba­danie fizykalne jamy ustnej nie zawsze stanowi wystarczającą podstawę do podjęcia odpowied­niego leczenia. Stomatolog nie może dokonać pełnej oceny stanu uzębienia i tkanek miękkich jamy ustnej pacjenta na podstawie standardowego badania zewnętrznego.
17 Lutego 2020, Poniedziałek
zęby

JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO NA WIZYTĘ U DENTYSTY?

Prawidłowe przygotowanie dziecka do pierwszej wizyty u dentysty zaprocentuje w przyszłości. Często ta pierwsza wizyta dziecka u specjalisty decyduje o tym, jak będzie traktować ono podobne badania oraz osoby je przeprowadzające w dorosłym życiu. Czy dentysta będzie budził u niego negatywne skojarzenia, czy też leczenie zębów będzie rutynową czynnością – wiele na starcie zależy od nas, rodziców. Jak przygotować dziecko na wizytę u stomatologa? Odpowiadamy poniżej.
13 Stycznia 2020, Poniedziałek
zęby

JAKI WPŁYW NA ZDROWIE MAJĄ KRZYWE ZĘBY?

“Krzywe zęby” - takim określeniem najczęściej opisujemy różnorodne wady zgryzu, takie jak np.:
22 Listopada 2019, Piątek
zęby

WITAMY W AKTUALNOŚCIACH!

Zostały one stworzone po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy
1 Października 2018, Poniedziałek
zęby

INFORMACJA

Zapraszamy na zabiegi laserem Lite Medicus m.in.wybielanie , podcięcie wędzidełka ,biostymulacja

STOMATOLOG W OTWOCKU

Mieszkańcy Otwocka, Wiązowny oraz okolicznych miejscowości rekomendują sobie nawzajem nasze usługi. Personel składa się ze specjalistów z różnych gałęzi, którzy w sposób kompleksowy podchodzą do potrzeb pacjentów.

W gabinetach czekają na Państwa dentyści:

 • Dr. Sylwia Skarżyńska
 • Dr. Magdalena Zamora - Błaszczak
 • Dr. Agata Sekular
 • Katarzyna Bąk

Przed wizytą u wybranego stomatologa prosimy o umówienie się na wizytę. Jest to możliwe drogą telefoniczną, przez formularz online lub osobiście w rejestracji.

TU JESTEŚMY

OTWOCK, ul. Wrońskiego 3/1
Zadzwoń i umów się na wizytę,
Telefon536 536 300
lub napisz do nas