• dental studio - Stomatologia
  • dental studio - Stomatologia
  • stomatolog
  • dentysta

OFERTA

> Oferta.html

W naszym Centrum oferujemy najwyższej jakości leczenie i pełen zakres usług stomatologicznych, dostosowanych indywidualnie do wieku i potrzeb Pacjenta. Przed rozpoczęciem leczenia przedstawiamy całościowy plan proponowanych zabiegów wraz z kosztorysem. Każdy Pacjent może skorzystać ze specjalistycznej porady uwzględniającej wszystkie aspekty konkretnego przypadku, a przede wszystkim jego potrzeby i oczekiwania estetyczne.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się pacjenci do lekarza stomatologa, jest próchnica. Zachowawcze leczenie jest szczególnie ważne, ponieważ decyduje o stanie zdrowia jamy ustnej i pięknym uśmiechu. W naszym Centrum stosujemy doskonałej jakości wypełnienia, dzięki którym przywracamy estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych. Materiały, których używamy, oddają niezwykle wiernie naturalny kolor i przezierność zębów.

ENDODONCJA

Jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią w stomatologii zachowawczej. W naszym gabinecie wykonujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem (podczas jednej wizyty), co pozwala zaoszczędzić Państwu czas i uniknąć dodatkowego stresu. Jest to możliwe dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu specjalistycznego. Doświadczenie i umiejętności stomatologów pracujących w naszym gabinecie umożliwiają wyleczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, dzięki którym przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy image, a w konsekwencji większą pewność siebie, lepszą samoocenę i nową jakość stosunków międzyludzkich. Proces tworzenia perfekcyjnego uśmiechu składa się z wielu elementów, dlatego każdy Pacjent naszego Centrum może skorzystać ze specjalistycznej porady.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Nasze pociechy bywają czasami bojaźliwe i sprawiają wiele kłopotów podczas pierwszych prób leczenia zębów. Sytuacje takie są stresujące zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. W takich wypadkach prowadzimy wizyty adaptacyjne i stopniowo przyzwyczajamy dziecko do lekarza, gabinetu i narzędzi stomatologicznych.

PROTETYKA

Protetyka jest dziedziną rozwijającą się niezwykle dynamicznie. Zajmuje się nie tylko uzupełnianiem braków w uzębieniu, ale także przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia. Zęby stanowią szczególne znaczenie w estetyce twarzy i coraz więcej uwagi zwracamy na ich wygląd. Niepełne uzębienie niesie ze sobą poważne konsekwencje zarówno dla zdrowia, codziennego funkcjonowania, jak i samopoczucia pacjenta.

CHIRURGIA

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się zabiegami operacyjnymi w obrębie jamy ustnej. Znaczna część zabiegów polega na przygotowaniu pacjenta do dalszego leczenia specjalistycznego, np. protetyczne czy ortodontycznego. Każdy zabieg wymaga niezwykłej precyzji i znajomości profesjonalnych technik chirurgicznych, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Zastosowanie leczenia implantologicznego pozwala na przywrócenie pięknego uśmiechu i właściwej funkcji żucia.

ORTODONCJA

Ortodoncja jest dziedziną zajmującą się leczeniem zaburzeń zgryzu .Dotyczy to nieprawidłowego położenia zębów , liczby oraz pozycji szczęki i żuchwy wobec siebie. Leczenie takich zaburzeń możemy rozpocząć już w dzieciństwie stosując aparaty ruchome , a także przeprowadzać leczenie aparatami stałymi u młodzieży i dorosłych.

 

« POWRÓT

TU JESTEŚMY

OTWOCK, ul. Wrońskiego 3/1
Zadzwoń i umów się na wizytę,
Telefon536 536 300
lub napisz do nas