• dental studio - Stomatologia
  • dental studio - Stomatologia
  • stomatolog
  • dentysta

USŁUGI STOMATOLOGICZNE - OTWOCK

> Oferta.html

W naszej klinice oferujemy najwyższej jakości leczenie i pełen zakres usług stomatologicznych, dostosowanych indywidualnie do wieku i potrzeb Pacjenta. Wykonujemy RTG zębów, pantomogram,cefalometrię oraz inne badania, jeżeli są niezbędne do postawienia diagnozy i zaplanowania terapii. Przed rozpoczęciem leczenia przedstawiamy całościowy plan proponowanych zabiegów wraz z kosztorysem. Każdy Pacjent może skorzystać ze specjalistycznej porady uwzględniającej wszystkie aspekty konkretnego przypadku z zakresu nowoczesnej protetyki,ortodoncji, endodoncji czy stomatologii estetycznej. Priorytetami są zawsze zdrowie, dobre samopoczucie, piękny wygląd oraz osobiste preferencje, którym staramy się sprostać.

Stomatologia zachowawcza

Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się pacjenci do lekarza stomatologa, jest próchnica. Zachowawcze leczenie jest szczególnie ważne, ponieważ decyduje o stanie zdrowia jamy ustnej i pięknym uśmiechu. W naszej klinice stosujemy doskonałej jakości wypełnienia, dzięki którym przywracamy estetykę i funkcjonalność zbliżoną do zębów naturalnych. Materiały, których używamy, oddają niezwykle wiernie naturalny kolor i przezierność zębów.

Endodoncja

Endodoncja jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią w stomatologii zachowawczej. W naszym gabinecie wykonujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem (podczas jednej wizyty), co pozwala zaoszczędzić Państwu czas i uniknąć dodatkowego stresu. Jest to możliwe dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu specjalistycznego, z którego korzysta współczesna endodoncja światowego formatu. Teraz jest ona dostępna również w Otwocku.

Doświadczenie i umiejętności stomatologów pracujących w naszym gabinecie umożliwiają wyleczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, dzięki którym można przywrócić nie tylko piękny uśmiech, ale także stworzyć nowy image, a w konsekwencji zbudować większą pewność siebie, lepszą samoocenę i nową jakość stosunków międzyludzkich. Proces tworzenia perfekcyjnego uśmiechu składa się z wielu elementów, dlatego każdy Pacjent naszego Centrum może skorzystać ze specjalistycznej porady dopasowanej do indywidualnej sytuacji.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się zabiegami operacyjnymi w obrębie jamy ustnej. Znaczna część z nich polega na przygotowaniu pacjenta do dalszego leczenia specjalistycznego, np. protetycznego czy ortodontycznego. Każdy zabieg wymaga niezwykłej precyzji i znajomości profesjonalnych technik z zakresu chirurgii stomatologicznej, dlatego współpracujemy z najlepszymi specjalistami z Otwocka. Zastosowanie leczenia implantologicznego pozwala na przywrócenie pięknego uśmiechu i właściwej funkcji żucia.

Ortodoncja

Ortodoncja jest dziedziną zajmującą się leczeniem zaburzeń zgryzu u dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dotyczy to nieprawidłowego położenia zębów, liczby oraz pozycji szczęki i żuchwy wobec siebie. Wszelkie patologie w tym zakresie można określić dokładnie na podstawie zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego, które wykonujemy na miejscu, w naszej klinice. Leczenie zaburzeń w tym zakresie możemy rozpocząć już w dzieciństwie stosując aparaty ruchome, a także przeprowadzać leczenie aparatami stałymi u młodzieży i dorosłych. Ortodoncja stwarza wiele możliwości osobom, którym zależy na pięknym uśmiechu- jego podstawą są proste zęby. Szukając specjalisty w Otwocku, można skontaktować się z nami osobiście lub telefonicznie, by umówić wizytę.

 

« POWRÓT

TU JESTEŚMY

OTWOCK, ul. Wrońskiego 3/1
Zadzwoń i umów się na wizytę,
Telefon536 536 300
lub napisz do nas