• dental studio - Stomatologia
 • dental studio - Stomatologia
 • stomatolog
 • dentysta

DENTYSTA Z OTWOCKA

Dentysta jest specjalistą zajmującym się problemami dzieci i dorosłych. W naszych gabinetach odnajdą Państwo profesjonalistów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach stomatologii, znajdą u nas państwo również usługi stomatologii dziecięcej. To sprawia, że docierają do nas pacjenci także z sąsiednich miejscowości, w tym z rejonu gminy Wiązowna. Każdy, kto chce wykonać RTG zębów, zapisać się na wizytę kontrolną, skonsultować się w sprawie wybielania zębów czy korygowania wad zgryzu, może umówić się z nami telefonicznie, przez formularz online lub osobiście, w rejestracji. Nasi dentyści są do Państwa dyspozycji.

Zakres usług stomatologa

Nasz stomatolog świadczy usługi z szeroko rozumianej opieki dentystycznej dla pacjentów w każdym wieku. Odbiorcami są osoby młode, w tym również dzieci oraz starsze z Otwocka, Wiązowny i okolic. Nasz gabinet może zaoferować Państwu kompleksowe wsparcie w jednej z następujących dziedzin stomatologii:

 • endodoncja,
 • ortodoncja,
 • stomatologia zachowawcza,
 • stomatologia estetyczna,
 • chirurgia,
 • implantologia,
 • protetyka.

Gabinet Dental Studio wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt. Dążymy do rozwoju i sięgamy po najnowsze rozwiązania, lecząc m.in. przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Nasz zespół jest bardzo wrażliwy na cierpiących z powodu lęku stomatologicznego, w tym bardzo empatyczny w stosunku do dzieci. Rozumiemy, że dobry dentysta to nie tylko fachowiec w swoim zawodzie, ale też osoba wyrozumiała i gotowa zastosować indywidualne podejście. Najmłodszych zapraszamy na wizyty adaptacyjne z rodzicami, a dorosłym możemy zarekomendować znieczulenie miejscowe, które do minimum redukuje stres i emocje towarzyszące zabiegowi. Dobry dentysta to taki, który dokłada wszelkich starań, aby wizyty w gabinecie nie były przykrym doświadczeniem.

AKTUALNOŚCI

12 Lipca 2021, Poniedziałek
zęby

RODZAJE APARATÓW ORTODONTYCZNYCH

Ortodoncja zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych i korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Leczenie ortodontyczne przeprowadzane jest u dzieci i osób dorosłych. Leczenie ortodontyczne zapobiega schorzeniom przyzębia, poprawia wymowę, zapewnia ładny uśmiech, likwiduje przeciążenie i stłoczenie zębów.
13 Kwietnia 2021, Wtorek
zęby

KIEDY ZĄB MLECZNY WYMAGA USUNIĘCIA?

Teoretycznie zęby mleczne w określonym czasie powinny wypaść same. Zdarzają się jednak często sytuacje, gdy należy udać się w celu ich ekstrakcji do dentysty. Oczywiście, należy zrobić wszystko, by nie dopuścić do wyrwania zębów mlecznych, bowiem tak jak w przypadku zębów stałych, tak i tu ekstrakcja jest ostatecznością.
4 Stycznia 2021, Poniedziałek
zęby

LECZENIE ENDODONTYCZNE NA JEDNEJ WIZYCIE. CZY TO MOŻLIWE?

Endodoncja, jest zwana inaczej zabiegiem kanałowym. Jest to niezwykle złożone leczenie, które wykonuje się, jeżeli została uszkodzona miazga zęba. Pomimo, że jest to leczenie kilkuetapowe, obecnie stomatologia umożliwia wykonanie całego zabiegu podczas jednej wizyty.
20 Października 2020, Wtorek
zęby

JAK PRZEBIEGA ZABIEG WSZCZEPIENIA IMPLANTU ZĘBOWEGO?

Implantacja stomatologiczna jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych w późniejszym użytkowaniu, form uzupełniania braków zębowych. Niestety wielu pacjentów silnie się jej obawia i trudno im znaleźć odpowiednie nastawienie, które będzie kluczowe dla powodzenia całego leczenia.
28 Lipca 2020, Wtorek
zęby

RTG ZĘBÓW A CIĄŻA

Dla badania RTG największym przeciwwskazaniem jest ciąża. Takie badanie u kobiet ciężarnych należy wykonać z największą starannością. Priorytetem jest dołożenie wszelkich starań, aby uchronić płód przed ekspozycją na promieniowanie. Jednak jedno RTG nie jest mocno zagrażające, szczególnie kiedy mówimy o częściach oddalonych od jamy brzusznej, takich jak zęby. Odpowiednia osłona na miednicę oraz brzuch jest jednak obowiązkowa.
16 Kwietnia 2020, Czwartek
zęby

ZASTOSOWANIE MIKROSKOPU W STOMATOLOGII

Stomatologia to dziedzina, która wciąż się rozwija, wykorzystując różnorodne narzędzia. Jednym z nich stał się mikroskop, używany w stomatologii od lat 90. w różnych dziedzinach: endodoncji, mikrochirurgii, protetyce, implantologii i stomatologii zachowawczej. Dzięki jego użyciu leczenie pacjentów przebiega nie tylko sprawniej i bardziej komfortowo, ale także przynosi lepsze efekty.
4 Marca 2020, Środa
zęby

RTG JAKO ELEMENT DIAGNOSTYKI STOMATOLOGICZNEJ

Specyfika zmian chorobowych wymagających leczenia stomatologicznego polega na tym, że ba­danie fizykalne jamy ustnej nie zawsze stanowi wystarczającą podstawę do podjęcia odpowied­niego leczenia. Stomatolog nie może dokonać pełnej oceny stanu uzębienia i tkanek miękkich jamy ustnej pacjenta na podstawie standardowego badania zewnętrznego.
17 Lutego 2020, Poniedziałek
zęby

JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO NA WIZYTĘ U DENTYSTY?

Prawidłowe przygotowanie dziecka do pierwszej wizyty u dentysty zaprocentuje w przyszłości. Często ta pierwsza wizyta dziecka u specjalisty decyduje o tym, jak będzie traktować ono podobne badania oraz osoby je przeprowadzające w dorosłym życiu. Czy dentysta będzie budził u niego negatywne skojarzenia, czy też leczenie zębów będzie rutynową czynnością – wiele na starcie zależy od nas, rodziców. Jak przygotować dziecko na wizytę u stomatologa? Odpowiadamy poniżej.
13 Stycznia 2020, Poniedziałek
zęby

JAKI WPŁYW NA ZDROWIE MAJĄ KRZYWE ZĘBY?

“Krzywe zęby” - takim określeniem najczęściej opisujemy różnorodne wady zgryzu, takie jak np.:
1 Października 2018, Poniedziałek
zęby

INFORMACJA

Zapraszamy na zabiegi laserem Lite Medicus m.in.wybielanie , podcięcie wędzidełka ,biostymulacja

STOMATOLOG W OTWOCKU

Mieszkańcy OtwockaJózefowa, Celestynowa, Wiązowny oraz okolicznych miejscowości rekomendują sobie nawzajem nasze usługi. Personel składa się ze specjalistów z różnych gałęzi, którzy w sposób kompleksowy podchodzą do potrzeb pacjentów.

W gabinetach czekają na Państwa dentyści:

 • Dr. Sylwia Skarżyńska
 • Dr. Magdalena Zamora - Błaszczak
 • Dr. Agata Sekular-Gańko 
 • Dr. Kinga Wojciechowska
 • Dr. Julia Jast

Przed wizytą u wybranego stomatologa prosimy o umówienie się na wizytę. Jest to możliwe drogą telefoniczną, przez formularz online lub osobiście w rejestracji.

TU JESTEŚMY

OTWOCK, ul. Wrońskiego 3/1
Zadzwoń i umów się na wizytę,
Telefon536 536 300
lub napisz do nas